Jdi na obsah Jdi na menu
 


Mág Jizerák - duch Jizerských hor - fotky

 

jizerak.jpg

 

   O víkendu 4. - 6. 2. jsme se vypravili do Jizerských hor po stopách mága Jizeráka, ducha Jizerských hor, MUHU. Sešli jsme se nakonec v hojném počtu s přesilou vedoucích - 3 žabičky (Zmrzlinka, Dráček a Bublinka), 4 vlčata (Fík, Kašpárek, Jasan a Hroch) a 9 dospěláků.

   V pátek jsme dorazili na chalupu, zatopili v kamnech a zahráli si různé poznávací a blbnoucí odpočinkové hry. Spali jsme všichni v krbovce na letišti z matrací a bylo to super.

   V sobotu jsme vyrazili na běžkařský výlet po okolí, kolem přehrady na Novou louku a zpátky nahoru na Kristiánov. Odpoledne jsme ještě hráli venku pár her a postavili mágovi Jizerákovi pěknou sněhovou mohylu. Večer jsme museli prokázat, že máme rádi naše hory a něco o nich víme, hledali jsme v mapě všechny hory vyšší než 1000 metrů, vymýšleli scénky na typické Jizerskohorské věci a vyráběli ze špejlí a papíru kamarádku pro mága Jizeráka. Všichni jsme si to užili a prokázali, že si zasloužíme setkání se samotným duchem našich hor... Po večeři jsme se tedy vypravili po sněhových lampičkách (svíčka v lampičce byla kdytá před větrem) k naší mohyle a tam na nás čekal MUHU, představil se nám a daroval nám kamínek na památku...

   V neděli jsme se už jen sbalili, uklidili celou chalupu a vypravili se na cestu na autobus. V Bedřichově na stadionu jsme si ještě cvičili různé dovednosti jako bruslení a hurá za maminkami a tatínky zpátky domů.

 

Fotky jsou ve fotogalerii vlčat