Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kotorský závod - fotky a umístění

1. 5. 2010
   Jaký byl letošní Kotorák? Počasí vyšlo fantasticky (ani moc sluníčka, ani zima ani déšť)a posádky Majáku se umístily velmi dobře, odnášeli jsme si jeden pohár za druhým a vítezným posádkám v kategorii Skauti, Skautky a Vlčata velmi blahopřejeme!!!

   Z oddílu Žabiček jsme postavily dvě závodní a jednu OPEN posádku pro prvňáčky. Musím všechny moc pochválit, že se snažily a bojovaly jako lvice :-) Umístily jsme se na krásném 3. a 4. místě s rozdílem jedné vteřiny. Ač byl rozdíl zanedbatelný, ta jedna vteřina postavila Ledňáčky na bednu, blahopřejeme!!!

Složení posádek:
Ledňáčci: Letuška, Barča, Zmrzlinka, Bětka   + Křeček
Běličky: Želvička, Veverka, Bára, Kristýnka (Ledňáček)   + Špagetka
Žabátka: Maruška, Dráček a Terezka   + Peťura a Krápník

(Kdo přemýšlí, jestli jsme měli na vítězství, tak našeptávám měli... Svědomí ať zpytují nejstarší a fyzicky nejzdatnější členky oddílu, které na závody nepřišly. A třetí a čtvrté místo s posádkou s prvňáčky a druháčky? To je úžasný výkon a moc chválím :-) )


   Fotky od Terezčiny maminky dodám, jak jen se k nim dostanu, pro zatím se můžete podívat na oficiální fotogalerii přístavu Flotila. Ve stejné fotogalerii můžete mrknout též na fotky z Lampionové plavby, na kterou jsme Vás zvali týden před Kotorákem :-)

   Diplomy všech tří Žabiččích posádek si můžete prohlédnout zde: Žabátka, Ledňáčci, Běličky.